I ove godine naši bivši učenici slave obljetnice mature.
Po tradiciji krajem svake školske godine bivši učenici koji su ovdje maturirali organiziraju jubilarne susrete pokoljenja. Dio programa koji se odvija djelomično je kod svih jednak, a to je najljepši dio susreta: sastanak pred Školom, na koje većina dođe i prije zakazane satnice i pokušavaju u nadolazećim prepoznati kolegu kojega možda nije vidio 20 i više godina. Iza toga školsko zvono pozove na ulazak u učionicu iz koje su slavljenici prije koje desetljeće otišli u svijet.  Nakon što svi zauzmu svoja mjesta ulazi razrednik, ako je u mogućnosti biti tu, s dnevnikom  iz njihova doba, prozove i upiše nazočne i zajednički se održi Veliki školski sat. Ostali dio susreta će biti prema dogovoru ili prema protokolu što ga je napravio organizacijski odbor, a to u skoro svim slučajevima znaći neformalno druženje do kasnih večernjih sati, a oni živahniji i do ranih jutarnjih.

30. obljetnica (maturirali 1975./76. šk. godine)

35. obljetnica (maturirali 1970./71. šk. godine)

40. obljetnica (maturirali 1965./66. šk. godine)

Skoro svi slavljenici tom prigodom daruju ponešto mladim pokoljenjima. Najčešće su to knjige za školsku knjižnicu te neka druga pomagala u nastavi pa im se mladi i ovom prigodom najtoplije zahvaljuju.