Rang-lista primljenih učenika u prvom upisnom krugu
Djelovodni broj 1445-06/17

 

Redni
broj
Prezime Ime Ukupno
1. Banožić Ana 60
2. Banožić Marta 60
3. Bilinovac Ines Marija 60
4. Bubalo Iva 60
5. Ćorić Renata 60
6. Ćubela  Iva 60
7. Gilja Dominik 60
8. Glavina Marija 60
9. Hrkać Katarina 60
10. Jelić Marija 60
11. Karačić Bruno 60
12. Kosir Katarina 60
13. Kožul Antonija 60
14. Kvesić Iva 60
15. Kvesić Matea 60
16. Kvesić Antonija 60
17. Lasić Mihaela 60
18. Lasić Helena 60
19. Lasić Iva 60
20. Mandić Marta 60
21. Pavković Iva 60
22. Primorac Ana 60
23. Rezić Lara 60
24. Skoko Lea 60
25. Soldo Ivan 60
26. Šakota Andrea 60
27. Šušak Niko 60
28. Vukoja Luka 60
29. Vukoja Tereza 60
30. Vukoja Josip 60
31. Vukoja Daniela 60
32. Vukoja  Iva 60
33. Banožić Josip 59
34. Čović Gabrijela 59
35. Ćuk Ana 59
36. Galić Marija 59
37. Ivanković Iva 59
38. Kolobarić Sara 59
39. Kovačić Maja 59
40. Kožul Mario 59
41. Kraljević Klara 59
42. Kraljević Katarina 59
43. Kvesić Stjepan 59
44. Mabić Zvonimir 59
45. Mikulić Patricija 59
46. Nakić Dora 59
47. Soldo Nikolina 59
48. Stanić Nina 59
49. Bošnjak Iva 58
50. Brekalo Antonia 58
51. Galić Ante 58
52. Kožul Andrea 58
53. Martinović Janja 58
54. Mikulić Ilija 58
55. Pavković Anamarija 58
56. Pavković Ines 58
57. Ravić Marija 58
58. Sabljić Frano 58
59. Soldo Antonija 58
60. Spajić Tina 58
61. Zelenika  Iva 58
62. Zlomislić Marko 58
63. Čolak Martina 57
64. Kraljević Marija 57
65. Mišić Marija 57
66. Rezić Mateo 57
67. Sabljić Dominik 57
68. Hrkać Luka 56
69. Kožul Marko 56
70. Kožul Gabrijela 56
71. Kraljević Klara 56
72. Marušić Tea 56
73. Sabljić Domagoj (S) 56
74. Soldo Slavko 56
75. Šušak Karla 56
76. Udovičić David 56
77. Udovičić Ivan 56
78. Bilinovac  Luka 55
79. Grbešić Ivan 55
80. Hrkać Ana – Marija 55
81. Kožul David 55
82. Musa Filip 55
83. Rezić Sofia 55
84. Sabljić Domagoj 55
85. Sabljić Vatroslav 55
86. Zelenika Lucija 55
87. Čolak Gabriel 54
88. Ćužić Maja 54
89. Galić Zvonimir 54
90. Gugić Frano 54
91. Ivanković Ivona 54
92. Kvesić Iva 54
93. Marušić Iva 54
94. Misir Elizabeta 54
95. Sabljić Ante 54
96. Brkić Iva 53
97. Cigić Filip 53
98. Jelić Luka 53
99. Kožul Barbara 53
100. Martinović Nikolina 53
101. Zeljko Karla 53
102. Ćavar Ante 52
103. Kolobarić Mijo 52
104. Marušić Ivan 52
105. Nakić Jelena 52
106. Ćavar Gabrijela 51
107. Lasić Jozo Matej 51
108. Marić  Nikolina 51
109. Babić Barbara 50
110. Mabić Ivana 50
111. Soldo Barbara 50
112. Zovko Ivan 50
113. Čerkez Nina 49
114. Ivanković Gabrijela 49
115. Jelić Lucija 49
116. Kožul Tomislav 49
117. Mikulić Matej 49
118. Zovko Ivana 49
119. Jurilj Nikola 48
120. Rezić Ante 48
121. Sušac Mate 48
122. Galić Ivona 47
123. Musa Ivana 47
124. Zeljko Gabrijela 47
125. Bubalo Ivan 46
126. Ćavar Anđela 46
127. Kožul Petar 46
128. Ravlić Josipa 46
129. Martinović Petra 45
130. Matijević Mila 45
131. Skoko Emanuela 45


 Drugi upisni krug održat će se u petak, 30. lipnja 2017. godine od 8 do 12.